17 czerwca 2016

O nas

Naszą misją jest zdrowa kuchnia połączona z aktywnym trybem życia
i funkcjonowanie zgodnie ze sztuką uważnego życia.

Jesteśmy ludźmi, których codzienność opiera się na sporcie, zdrowej kuchni, ogrodnictwie i ziołolecznictwie.
Dzięki temu połączeniu na własnym przykładzie wiemy jak na ciało wpływa odpowiedni styl życia.

Zdrowe nawyki żywieniowe, spersonalizowany treningi suplementacja, również ta naturalna, znacznie poprawiają samopoczucie i wygląd, a także eliminują ryzyko
wielu chorób.

Nie zawsze jednak mamy czas, siłę i wiedzę potrzebną do skomponowania zbilansowanego jadłospisu.

Półki sklepowe oferują olbrzymie ilości różnego rodzaju „zdrowych” produktów dietetycznych, które po przeczytaniu ich składu często stają się „zdrowe” tylko z nazwy.

Jak nie zabłądzić w dążeniu do bycia zdrowym?

Catering dietetyczny

Zdrowie Na Widelcu proponuje pomoc w postaci prawidłowo zbilansowanych posiłków
przygotowanych przez pasjonatów kuchni pod okiem wykwalifikowanych dietetyków
­ prosto pod Twoje drzwi!

Regularne posiłki dostarczające energię na cały dzień, czas zaoszczędzony na gotowaniu, który można poświęcić rodzinie lub własnym pasjom, spożywanie pokarmów wysokiej jakości przygotowywanych w sposób pozwalający zachować wartości odżywcze – to wszystko przemawia za tym, aby wypróbować nasze programy żywieniowe!


Dlaczego nie używamy słowa „dieta”? Słowo to kojarzy się z określonym terminem jej trwania.

Chcemy zmienić ogólne pojęcie zdrowego odżywiania z krótkotrwałego procesu na styl życia.

Zależy nam również na tym, aby każda z pozycji z menu była smaczna, bogata w witaminy, minerały i błonnik, bez dodatku ulepszaczy i konserwantów. Przede wszystkim jednak skupiamy się na tym, aby programy żywieniowe były urozmaicone, a tym samym obalały mit, że zdrowie na widelcu jest nudne i jałowe!

Zdrowie Na Widelcu to grupa otwartych osób, która ceni sobie indywidualne podejście do Klienta.

To nas wyróżnia! Dostosowujemy posiłki do Twych preferencji smakowych i indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy nie tolerujesz glutenu, wybrałeś wegetarianizm, czy po prostu nie lubisz surowej papryki – jesteśmy po to, żeby ustalony program żywieniowy spełniał Twoje wymagania.

Nasz catering dietetyczny jest dedykowany zarówno dla osób aktywnych sportowo poszukujących profesjonalnej opieki żywieniowej i suplementacji, jak i dla osób, które potrzebują zmiany nawyków żywieniowych. W oparciu o własne doświadczenie i dla sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, skomponowaliśmy kilka propozycji programów żywieniowych:

KLASYCZNY – Przewidziany dla osób, które pragną zredukować wagę i zmienić nawyki żywieniowe nie dopuszczając do efektu „jo­jo”. Program klasyczny to także rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie połączenie zdrowego żywienia z zaskakującymi walorami smakowymi.

SPORTOWY – ­ Przewidziany dla osób aktywnych sportowo. Program jest dostosowywany według potrzeb energetycznych i zaopatrzenia na składniki odżywcze. Uwzględnia również częstotliwość treningów,
a co za tym idzie posiłki około-treningowe.

KLINICZNY – Przewidziany dla osób cierpiących z powodu przewlekłych chorób (dna moczanowa, niedoczynność tarczycy, cukrzyca, itp.), dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią, czy też dla osób po przebytych operacjach.

INDYWIDUALNY – Program przewidujący wykonywanie posiłków według programu
żywieniowego dostarczonego przez klienta.

Nie jesteśmy firmą zajmującą się tylko przygotowywaniem dietetycznych posiłków. Nad formą naszych klientów pracują doświadczeni trenerzy personalni. Postępy są monitorowane, a każdy z Klientów może swobodnie korzystać z naszego wsparcia i wiedzy zarówno z zakresu zdrowego odżywiania, ale i sportu i suplementacji.

Dzięki kompleksowej obsłudze dajemy gwarancję sukcesu w osiągnięciu zamierzonego celu!

Nasz zespół składa się również z kreatywnych osób lubiących wyzwania, nie tylko te kulinarne!

Chcesz zorganizować przyjęcie i szukasz cateringu, który przygotuje dla Ciebie zdrowe lecz wyszukane dania?
A może zastanawiasz się nad urodzinowym tortem dla Twojego dziecka, który nie toleruje glutenu?
Jeśli Twoje zamówienie jest nietypowe ­ zadzwoń do nas, a wspólnie znajdziemy rozwiązanie.